KONJIC - U saobraćajnoj nezgodi koja se desila noćas oko ponoći u Ulici Maršala Tita u Konjicu učestvovali su S.P. (21) s vozilom VW Jetta i M.P. (32), oba iz Konjica, koji je upravljao službenim vozilom PS Konjic, marke Škoda Rapid, vlasništvo MUP-a HNK.
Kako su saopštili iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona, u saobraćajnoj nezgodi su povrijeđena dva policajca.
"Povrede neutvrđenog stepena zadobili su M.P. i S.M., ovlaštene službene osobe. Izvršen je uviđaj, te su preduzete sve potrebne mjere", navode iz MUP-a HNK.