MRKONJIĆ GRAD - Operativnim radom na terenu, pripadnici Policijske uprave Mrkonjić Grad su identifikovali i ispitali Mrkonjićane I.Š. (32) i D.Š. (35), osumnjičene za dvije šumske krađe, potvrđeno je "Nezavisnim".
"Osumnjičeni su od marta do juna ove godine u dva navrata bespravno posjekli i sa lica mjesta odvezli ukupno 13 metara kubnih ogrevnog drveta, vlasništvo Šumskog gazdinstva 'Lisina' Mrkonjić Grad. Oni su višestruki povratnici u činjenju šumskih krađa", saopšteno je iz Policijske uprave Mrkonjić Grad.
Policajci nastavljaju prikupljanje dokaza i rad na dokumentovanju predmeta, nakon čega će nadležnom tužilaštvu dostaviti izvještaj protiv osumnjičenih.