Hronika

Policija ranila kradljivca stoke

Policija ranila kradljivca stoke
Policija ranila kradljivca stoke
Srna

DOBOJ - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Tuzlanskog kantona zajedno sa policijom Republike Srpske na lokalitetu Duje, u opštini Doboj Istok, presreli su kradljivce stoke, pri čemu je jedan ranjen, a drugi je u bjegstvu.

Federalni mediji javljaju da je teško ranjen Admir Hasanbegović iz okoline Sarajeva, koji je odmah prebačen u Univerzitetsko-klinički centar Tuzla.

Hasanbegović je ranjen kada je policija upotrijebila vatreno oružje, jer su osumnjičeni pokušali pobjeći. Za drugim kradljivcem stoke policija traga.

Na licu mjesta policija je u „audiju“ pronašla tele, koje je, prema nezvaničnim informacijama, ukradeno na području Sjenice u Republici Srpskoj.

Najčitanije