BANJALUKA - Policija je rano jutros uhapsila dva lica iz Banjaluke zbog sumnje da su fizički napali sugrađanina čiji su inicijali G.B, kome su nanijeli tjelesne povrede, rečeno je u banjalučkom Centru javne bezbjednosti.
Oštećeni G.B. prijavio je juče oko 17 časova policiji da su ga u mjestu Kuljani kod Banjaluke napala dva nepoznata lica.
Napadači, čiji su inicijali D.S. i N.M, prinudno su zaustavili vozilo kojim je upravljao G.B. i fizički ga napali, naredivši mu da vozi u pravcu Barlovaca, što je on i uradio.
G.B. je uspio da pobjegne napadačima i obavijesti policiju, nakon čega je upućen u Klinički centar Banjaluka radi ukazivanja ljekarske pomoći.
U toku je kriminalistička obrada nad nasilnicima.