BANJALUKA - Policija je privela B.K. i S.E. obojicu iz Banjaluke, zbog sumnje da su polupali "Kazino" i noćni klub "Opijum" u banjalučkom hotelu "Bosna".
Iz CJB Banjaluka je saopšteno da su osumnjičeni nakon saslušanja pušteni da se brane sa slobode.
"Osumnjičeni se terete da su polupala inventar i šajbe na dva noćna kluba", rekli su u CJB Banjaluka.