Hronika

Polupali noćni klub "Opijum" i kazino u hotelu "Bosna"

Polupali noćni klub "Opijum" i kazino u hotelu "Bosna"
Polupali noćni klub "Opijum" i kazino u hotelu "Bosna"
Nikola Morača

BANJALUKA - Policija je privela B.K. i S.E. obojicu iz Banjaluke, zbog sumnje da su polupali "Kazino" i noćni klub "Opijum" u banjalučkom hotelu "Bosna".

Iz CJB Banjaluka je saopšteno da su osumnjičeni nakon saslušanja pušteni da se brane sa slobode.

"Osumnjičeni se terete da su polupala inventar i šajbe na dva noćna kluba", rekli su u CJB Banjaluka.

Najčitanije