SARAJEVO - Pripadnici MUP-a Kantona Sarajevo tragaju za licem koje je danas, u sarajevskom naselju Mojmilo, pucalo na vozilo zaštitarske agencije, potvrdio je dežurni operativni kantonalnog MUP-a.
U pucnjavi, koja se dogodila u ulici Ante Babića oko 12.00 časova, nije bilo povrijeđenih lica.
Policija radi na rasvjetljavanju slučaja, nakon čega će biti dostupno više informacija o ovom događaju.
Ovo je druga pucnjava u Sarajevu u manje od 24 sata. Sinoć oko 18:30 sati u naselju Alipašino Polje muškarac je iz stana pucao iz vatrenog oružja na dvojicu muškaraca koja su se nalazila u automobilu, prenijeli su nezvanično federalni portali.