DOBOJ - Vikendica u vlasništvu Dobojlije A.M. u potpunosti je izgorjela usljed samozapaljenja izazvanog neispravnim elektroinstalacijama.
Povrijeđenih u požaru nije bilo, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.
Požar su u subotu, 13. februara, lokalizovali pripadnici Teritorijalne vatrogasne jedinice Doboj.