Hronika

Povrijeđen bajker: Popio pa sjeo na motor

Povrijeđen bajker: Popio pa sjeo na motor
Foto: Dražan Pozderović/Ilustracija/Arhiva | Povrijeđen bajker: Popio pa sjeo na motor
Nezavisne novine

BIJELJINA- Pijani motorista povrijeđen je večeras kada je mopedom sletio sa kolovoza na regionalnim putu LJeljenča-Zabrđe u mjestu Gornja Čađavica, saopšteno je iz Policijske uprave Bijeljina.

Saobraćajna nezgoda dogodila se oko 19.30 časova, a alkotestiranjem je utvrđeno da je motorista imao 1,7 promila alkohola u krvi.

Motorista čiji su inicijali Z.S. prevezen je u bijeljinsku bolnici, gdje se ljekari nisu izjasnili o stepenu povreda, prenosi Srna.

Najčitanije