TUZLA - Dvadesettrogodišnji mladić iz Gradačca povrijeđen je u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u ovom gradu, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova /MUP/ Tuzlaskog kantona.
Saobraćajna nezgoda dogodila se sinoć u 23.10 kada je mladić čiji su inicijali A.Č, upravljajući automobilom "golf", izgubio kontrolu nad vozilom i sletio s puta.
Povrijeđeni mladić je zadržan na liječenju na Univerzitetkom kliničkom centru Tuzla.
Policija je izvršila uviđaj i radi na dokumentovanju ove nezgode, o kojoj je upoznat i kantonalni tružilac.
Požar, koji je izbio u porodičnoj kući u Banovići Selu, pripadnici Varogasne jedinice Banovići su lokalizovali. U kući, koja je u vlasništvu O.S, trenutno niko ne boravi.
Policija iz Živinica i Banovića, kao i inspektori za zaštitu od pažara MUP-a Tuzlanskog kantona preduzeli su potrebne mjere i radnje.