BIJELjINA - Motociklista iz Srebrenice povrijeđen je kada je na njega naletio automobil "fijat" u Bratuncu, potvrđeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Bijeljina.
Motociklisti A.S. ukazana je pomoć u bratunačkom Domu zdravlja, gdje mu je konstatovan prelom desne nadkoljenice.
''Fijatom'' koji je juče oko 15.00 časova naletio na motociklistu upravljalo je lice čiji su inicijali Ž.T. iz Beograda.
U protekla 24 časa na području koje pokriva Centar javne bezbjednosti Bijeljina javni red i mir narušen je tri puta, dogodila su se dva krivična djela, pet saobraćajnih nezgoda sa manjom materijalnom štetom i jedno lice je lišeno slobode.