GRADIŠKA - Vozač automobila "polo" povrijeđen je kada je njegov automobil, iz za sada nepoznatih razloga, sletio sa kolovoza na magistralnom putu Gradiška - Kozarska Dubica.
Nezgoda se dogodila danas oko 10.00 časova u mjestu Bistrica, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.
Povrijeđeni vozač odmah je prevezen u Opštu bolnicu Gradiška gdje mu je ukazana ljekarska pomoć.
Uviđaj vrše pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Gradiška.