Hronika

Povrijeđena lica zadržana u dobojskoj bolnici

Povrijeđena lica zadržana u dobojskoj bolnici
Povrijeđena lica zadržana u dobojskoj bolnici
Srna

DOBOJ - Dva lica koja su večeras povrijeđena u saobraćajnoj nezgodi na magistralnom putu Doboj - Derventa, u naselju Rudanka, zbog težih povreda zadržana su na liječenju u Službi za hirurgiju dobojske bolnice.

Povrijeđena su lica čiji su inicijali N.DŽ. /43/ te K.M. /64/, rečeno je u toj bolnici.

U Centru javne bezbjednosti Doboj je precizirano da su u saobraćajnoj nezgodi učestvovala dva vozila.

Saobraćajna nezgoda dogodila se u 19.40.

Najčitanije