TUZLA - Dvije osobe su povrijeđene u saobraćajnoj nezgodi na dijelu magistralnog puta Gradačac - Modriča, na izlazu iz Gradačca, potvrđeno je Srni u Ministarstvu unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Povrijeđena lica su prevezena u Univerzitski klinički centar Tuzla, gdje su hospitalizovana.
U saobraćjnoj nezgodi učestvovala su dva automobila.
Policija će nakon uviđaja saopštiti više detalja o ovoj saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila oko 17.00 časova.