Hronika

Povrijeđene tri osobe u Ormanici

Povrijeđene tri osobe u Ormanici
Povrijeđene tri osobe u Ormanici
Srna

TUZLA - Tri osobe su povrijeđene u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu Tuzla - Orašje u mjestu Ormanica, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Teško je povrijeđena dvadesetdvogodišnja djevojka, čiji su inicijali M.M. iz Špionice, koja je vozila putnički automobil "ford", kao i suvozač dvadesetrogodišnja E.H. Povrijeđen je i vozač putničkog automobila marke "hjundai", čiji su inicijali F.A. iz Orašja.

Djevojka je prevežena u Univerzitetski klinički centar Tuzla na Odjeljenje hirurgije, dok je vozač "hjundaija" zadržan na ljekarskom posmatranju u bolnici u Orašju.

Policija je izvršila uviđaj i ispituje okolnosti koje su dovele do saobraćajne nesreće.

Najčitanije