BANJALUKA – Policajac Dražen Močić, koji je preksinoć teško povrijeđen u saobraćajnoj nesreći kod Dervente, i dalje je u komi, a sve dalje prognoze su neizvjesne, rečeno je Srni u Kliničkom centru Banjaluka.
Prema riječima načelnika Klinike za anesteziju i intenzivno liječenje Darka Golića, stanje pacijenta Močića je nepromijenjeno.
Močić je u indukcionoj komi, a ce-te glave je pokazao kontuziono- hemoragijska žarišta u mozgu.
U saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila u utorak, 24. jula u 19.20 časova na obilaznici pored Dervente povrijeđeno je pet policajaca Centra javne bezbjednosti Doboj, kao i suvozač u teretnom vozilu koje se sudarilo sa policijskim kolima.