TUZLA - Dva lica povrijeđena su u odvojenim saobraćajnim nezgodama koje su se dogodile na području opštine Srebrenik, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Pedesetogodinji D.J. iz Srebrenika je, upravljajući traktorom, izgubio kontrolu i sletio s puta, nakon čega je prevezen u Univerzitetski klinički centar (UKC) u Tuzlu, gdje je zadržan na liječenju.
Tridesetjednogodišnji A.I. iz Srebrenika povrijeđen je kada se u mjestu Špionica, na magistralnom putu Tuzla - Orašje, vozeći motocikl "suzuki" sudario sa automobilom "tojota", kojim je upravljalo lice čiji su inicijali H.B. /65/ iz Odžaka.
Motociklista je prevezen u UKC Tuzla, gdje je zadržan na liječenju.