BANJALUKA - Banjalučki vatrogasci intervenisali su danas u centru grada, jer se na krovu hotela "Bosna" zapalio dimnjak agregata.
Kako je potvrđeno u policiji, do požara je došlo kada je nestalo struje, pri čemu se agregat aktivirao, a zapaljenju dimnjaka doprinijele su najvjerovatnije i visoke temperature.
"Na terenu su bila tri vatrogasna vozila i požar je brzo ugašen. Nije bilo veće materijalne štete ni povrijeđenih osoba", rekli su u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.
Intervencija vatrogasaca je bila brza, tako da nije bilo panike među gostima hotela.