Hronika

Požar u kafiću No1 u centru Banjaluke

Požar u kafiću No1 u centru Banjaluke
Požar u kafiću No1 u centru Banjaluke
N.M., FOTO: G. ŠURLAN

BANJALUKA - U kafiću “No1” u Starom zanatskom centru u centru Banjaluke nešto prije 11 časova izbio je požar, koji je brzom intervencijom vatrogasaca nedugo potom i ugašen.

U požaru nije bilo povrijeđenih osoba.

Reporter “Nezavisnih” sa lica mjesta javio je da su vatrogasci spriječili da se vatra proširi na druge objekte.

Požar je izbio u potrkovlju zgrade u kojoj je smješten kafić, a policija je evakisala goste i zaposlene.

Goran Račić, vlasnik No1 rekao je da su najvjerovatnije planule instalacije, ali još ne zna kolika je šteta.

Najčitanije