GRADIŠKA - Šesdesetšestogodišnji muškarac čiji su inicijali I.H. iz Gradiške preminuo je u Opštoj bolnici u Gradišci usljed povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći na megistralnom putu Gradiška - Kozarska Dubica, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.
Saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 10.00 časova u mjestu Bistrica, kod Gradiške, kada je I.H. svojim automobilom zbog za sada iz nepoznatih razloga sletio sa kolovoza.
Uviđaj su izvršili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Gradiška.