SARAJEVO - Vozilo Ministarstva bezbjednosti BiH udarilo je pješaka u naselju Resnik u opšini Hadžići, koji je od posljedica povreda preminuo.
Pješak iz Sarajeva, čiji su inicijali M. M. (72), odmah nakon nesreće prevezen je u Klinički centar univerziteta u Sarajevu, ali je rano jutros preminuo od zadobijenih povreda, piše portal kliks.ba.
Saobraćajna nesreća dogodila se juče kada je pasat u vlasništvu Ministarstva bezbjednosti BiH, kojim je upravljao vozač čiji su inicijali Č.M. (43) iz Mostara, pješaka udario i oborio u kanal pored puta.
Uviđaj su obavili službenici Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.