Hronika

Preminuo nakon što ga je udario auto Ministarstva bezbjednosti BiH

Preminuo nakon što ga je udario auto Ministarstva bezbjednosti BiH
Preminuo nakon što ga je udario auto Ministarstva bezbjednosti BiH
Srna

SARAJEVO - Vozilo Ministarstva bezbjednosti BiH udarilo je pješaka u naselju Resnik u opšini Hadžići, koji je od posljedica povreda preminuo.

Pješak iz Sarajeva, čiji su inicijali M. M. (72), odmah nakon nesreće prevezen je u Klinički centar univerziteta u Sarajevu, ali je rano jutros preminuo od zadobijenih povreda, piše portal kliks.ba.

Saobraćajna nesreća dogodila se juče kada je pasat u vlasništvu Ministarstva bezbjednosti BiH, kojim je upravljao vozač čiji su inicijali Č.M. (43) iz Mostara, pješaka udario i oborio u kanal pored puta.

Uviđaj su obavili službenici Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.

Najčitanije