Hronika

Preminuo teško povrijeđeni muškarac u saobraćajnoj nesreći u Banjaluci

Preminuo teško povrijeđeni muškarac u saobraćajnoj nesreći u Banjaluci
Preminuo teško povrijeđeni muškarac u saobraćajnoj nesreći u Banjaluci
Srna

BANJALUKA - Borislav Špirić /58/ preminuo je sinoć od posljedica povreda koje je zadobio kada je vozilom "opel insignija" udario u zid u Kozarskoj ulici u Banjaluci, rečeno je Srni u Kliničkom centru Banjaluka.

"Uradili smo sve što je moguće, reanimirali smo ga duže od sat vremena. Nažalost zbog težine zadobijenih povreda preminuo je u 19.00 časova", rekla je portparol Kliničkog centra Banjaluka Tamara Radlović.

Borislav Špirić je juče popodne u besvjesnom stanju prevezen u hiruršku ambulantu Kliničkog centra Banjaluka.

Zajedno sa njim u autu su bili i Slavko Glijaković /32/ i Duško Bukva /25/, koji su nakon dijagnostičkih i terapijskih procedura pušteni na kućno liječenje.

Saobraćajna nesreća dogodila se oko 17.00 časova.

Vezane vijesti:

Saobraćajka u Banjaluci: Tri osobe teško povrijeđene

Najčitanije