SARAJEVO - Sarajevskoj policiji u toku večeri prijavljena je otmica jednog građanina, a brojne policijske ekipe vrše provjere ovih navoda.
Kako je za Klix potvrđeno iz MUP-a Kantona Sarajevo, policiji je prijavljena otmica.
"Provjeravaju se navodi i rasvjetljavaju sve okolnosti u vezi s tim", kratko su rekli u MUP-u KS.
Kako saznaje pomenuti portal riječ je o navodnoj otmici stanovnika naselja Dobrinja.