Hronika

Prijavljeno da su se dva lica utopila u Savi

Prijavljeno da su se dva lica utopila u Savi
Foto: N.N. | Prijavljeno da su se dva lica utopila u Savi

BIJELJINA - Policija u Bijeljini provjerava prijavu da su se dva lica utopila u Savi, rečeno Srni u bijeljinskoj Policijskoj upravi.

Gradonačelnik Bijeljine Mićo Mićić rekao je Srni da je na licu mjesta u toku potraga za dvojicom muškaraca za koje se sumnja da su se utopili.

Mićić je naveo da je jedan od muškarcima za kojima se traga u robinskim vezama u sa njim.  

Najčitanije