Hronika

Prijedorčanin dilao drogu

Prijedorčanin dilao drogu
Prijedorčanin dilao drogu
D.K.

PRIJEDOR - Policija iz Prijedora danas je Okružnom tužilaštvu u Banjaluci, područnoj kancelariji u Prijedoru, podnijela izvještaj protiv Mladena Dabića (31) zbog dilanja droge.

Kako se saznaje, Dabić je uhapšen u petak u kasnim popodnevnim satima u prijedorskom naselju Donji Orlovci i to dok su ga policajci legitimisali.

Tom prilikom policija je kod tog Prijedorčanina pronašla 9,4 grama marihuane upokovane u bijeli papir.

Nakon kriminalističke obrade Dabić je pušten na slobodu.

Najčitanije