PRIJEDOR - Policija iz Prijedora danas je Okružnom tužilaštvu u Banjaluci, područnoj kancelariji u Prijedoru, podnijela izvještaj protiv Mladena Dabića (31) zbog dilanja droge.
Kako se saznaje, Dabić je uhapšen u petak u kasnim popodnevnim satima u prijedorskom naselju Donji Orlovci i to dok su ga policajci legitimisali.
Tom prilikom policija je kod tog Prijedorčanina pronašla 9,4 grama marihuane upokovane u bijeli papir.
Nakon kriminalističke obrade Dabić je pušten na slobodu.