BANJALUKA - Banjalučka policija rasvijetlila je ukupno 18 krivičnih djela počinjenih na štetu imovine, koja su se desila u prošloj i od početka ove godine, a osumnjičen je D.G. iz Prijedora, protiv kojeg će biti podenseni izvještaji nadležnom tužilaštvu.
On je uz pomoć podesnog alata i fizičke snage obijao ulazna vrata ili prozore podrumskih prostorija, odakle je krao razne predmete, uglavnom alat, bušilice, brusilice i slično.
Tereti se da je počinio ukupno 15 teških krađa, jedno krivično djelo pokušaj krađe, i dvije krađe.
Sva djela počinjena su na području Banjaluke.