Hronika

Prijeteći pištoljem ukrao 200 KM iz prodavnice

Prijeteći pištoljem ukrao 200 KM iz prodavnice
Prijeteći pištoljem ukrao 200 KM iz prodavnice
Srna

BANJALUKA - Nepoznato lice je prijeteći pištoljem ukralo iz prodavnice u Banjaluci oko 200 KM, saopšteno je iz banjalučkog Centra javne bezbjednosti (CJB).

Lice koje nije bilo maskirano  je u ponedeljak oko 22.00 časa ukralo novac od radnice u prodavnici u Ulici Federika Garsije Lorke.

Policija je izvršila uviđaj, a o ovom događaju obaviješten je i dežurni tužilac Okružnog tužilaštva u Banjaluci.

U toku je rad na rasvjetljavanju ovog krivičnog djela i identifikovanje počinilaca, dodaje se u saopštenju.

Iz CJB Banjaluka napominju da je na području koje operativno pokriva ovaj centar u ponedeljak je evidentirano ukupno 17 krivičnih djela.

Najčitanije