Hronika

Pritvor za Borislava Jarića zbog sumnje da je mučki ubio svoju baku

Pritvor za Borislava Jarića zbog sumnje da je mučki ubio svoju baku
Pritvor za Borislava Jarića zbog sumnje da je mučki ubio svoju baku
Srna

BANJALUKA - Okružno tužilaštvo Banjaluka predložilo je pritvor za 21-ogodišnjeg Borislava Jarića iz Mrkonjić Grada, zbog sumnje da je iz koristoljublja ubio svoju baku, 86-ogodišnju Boju Jarić iz Gornjih Šehovaca u ovoj opštini.

Jarić se tereti da je 18. novembra oko 11.00 časova u porodičnoj kući usmrtio Jarićevu, saopšteno je iz Okružnog tužilaštva.

Tužilac je predložio određivanje pritvora zbog opasnosti od bjekstva osumnjičenog i zato što je riječ o krivičnom djelu za koje se može izreći kazna zatvora od deset godina ili teža, a koje je posebno teško s obzirom na način izvršenja ili posljedice.

O prijedlogu za određivanjem pritvora odlučiće sudija za prethodni  postupak Okružnog suda u Banjaluci.

Vezani tekst:

Monstruozno ubistvo: Zatukao je kutlačom i ukrao penziju i rakiju

Najčitanije