ŠIPOVO- Policija je privela dvojicu kradljivaca koji su u martu prošle godine ukrali konja i kobilu na području Šipova, čija je vrijednost procijenjena na 5.500 KM.
Istragom koja je trajala dva mjeseca, policija je pronašla kradljivce i kobilu, međutim konju se izgubio trag.
Iz CJB Banjaluka je saopšteno da su operativnim radom utvrdili kako se radi o kradljivcima S.R. i S.M., obojici iz Šipova.
Tokom dalje istrage otkriveno je da su dvojica kradljivaca konja i kobilu prodali saučesniku S.K. iz Donjeg Vakufa.
S.K. je dalje kobilu prodao komšiji, a iz CJB Banjaluka navode kako se sumnja da je konj prodan na području Gradiške.