SARAJEVO - Vlasnici više od 20 automobila u naselju Koševsko brdo jutros su prijavili policiji Kantona Sarajevo da su nepoznata lica probušila gume na njihovim vozilima.
Gume su tokom noći probušene na automobilima koji su bili parkirani u ulicama Braće Begić, Muhameda Hadžijahića i Nusreta Šišića - Dede.
Dežurni operativni kantonalnog MUP-a potvrdio je Srni da je u toku uviđaj i da policijski službenici intenzivno rade na identifikaciji i pronalasku počinilaca.