BANJALUKA - Nepoznati izvršilac je prethodne noći u jednoj podzemnoj garaži u Banjaluci izbušio gume na 22 putnička automobila.
Bušenje guma dogodilo se juče od 2.30 do 7.00 časova u podzemnoj garaži u Ulici Stojana Novakovića, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.
O svemu je obaviješteno banjalučko Okružno tužilaštvo.
Policija radi na pronalaženju izvršioca i rasvjetljavanju krivičnog djela oštećenje tuđe stvari.