BANJALUKA - Banjalučki policajci juče su uhapsili Aljaža Pogačnika (20) i Nejac Pešaka (21) iz Slovenije kod kojih su pronašli kokain, saopšteno je iz PU Banjaluka.
"Policajci su prilikom obavljanja redovnih poslova i zadataka kod navedenih pronašli i oduzeli određenu količinu kokaina", navodi se u saopštenju.
Kako se dodaje, o svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka i Terenski centar za strance Banjaluka.