TUZLA - Maloljetni M.N. (16) iz Kalesije, u prisustvu roditelja, priznao je policiji da je iz porodične kuće u Kalesiji ovog mjeseca ukrao određenu količinu zlatnog nakita, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Maloljetnik je priznao da je zlatni nakit prodao jednom licu iz Tuzle.
Daljim rasvjetljavanjem ovog krivičnog djela policija iz Kalesije je, u saradnji sa službenicima Policijske stanice Tuzla, identifikovala A.B. (31) iz Tuzle koje je kupilo nakit.
Uz saglasnost kantonalnog tužioca, nakon kriminalističke obrade od A.B. je oduzet zlatni nakit, dok je vlasnik prepoznao nakit koji je otuđen iz njegove kuće.
Foto: ilustracija