SARAJEVO - Četrdesetosmogodišnji S. H. objesio se rano jutros u sarajevskom naselju Nedžarići.
Kako je potvrđeno u Operativnom centru MUP-a Sarajevskog kantona, policiji je nešto prije 7 sati prijavljeno da je u Nedžarićima pronađeno tijelo muškarca.
Policija je odmah nakon prijave izašla na mjesto događaja, kako bi obavila uviđaj, a utvrđeno je da se radi o samoubistvu.
Prema nezvaničnim infomracijama, tijelo je pronađeno u centru Flora.
(Faktor.ba)