BANJALUKA - Nepoznato lice izvršilo je provalu u pravoslavnu crkvu u naselju Crkveno Brdo, oština Srbac, i otuđilo 2.140 KM, saopštio je u srijedu Centar javne bezbjednosti (CJB) Banjaluka.
Počinilac je u noći između 15. i 16. marta provalio u crkvu kroz prozor.
Operativni rad po ovom slučaju je u toku.