SARAJEVO - Policija MUP-a Kantona Sarajevo u 16.55 sati primila je dojavu da je u ulici Sedrenik u Sarajevu na broju 163 došlo do pucnjave.
Prema onome što je za Sarajevo-x.com potvrdio Fatmir Hajdarević, šef Ureda policijskog komesara KS, jedna osoba je teže povrijeđena i prebačena je u Kliniku za urgentnu medicinu Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu, dok je druga osoba počinila samoubistvo.
Naime, kako Sarajevo-x.com nezvanično saznaje radi se o dvojici komšija od kojih je jedan pucao u drugog, a potom počinio samoubistvo.
Pripadnici MUP-a Kantona Sarajevo su izašli na mjesto događaja i uviđaj je u toku.