ČEMERNO - Muškarac iz Banjaluke koji je radio na sanaciji saobraćajnice Gacko - Tjentiše poginuo je u nesreći u tunelu "Čemerno", saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Trebinje.
U saopštenju se navodi da je juče Policijskoj stanici Gacko prijavljeno da se u tunelu "Čemerno" dogodila nesreća u kojoj je poginuo radnik čiji su inicijali S.K. (32).
Policija je zajedno sa republičkim inspektorom zaštite na radu obavila uviđaj.
Nakon dokumentovanja krivičnog djela izazivanje opšte opasnosti biće podnesen izvještaj Okružnom tužilaštvu protiv lica čiji su inicijali P.J, navodi se u saopštenju.