BANJALUKA - U raciji, koje je protekle noći banjalučka policija izvela u dva noćna kluba, pronađena je droga, potvrđeno je "Nezavisnim".
Nezvanično, racije su izvedene u klubovima "Fabrika" i "Drama". U "Drami" su zatečeni i radnici obezbjeđenja bez sertifikata.
U pitanju je materija koja asocira na spid i kokain, a pronađena je i mrvilica za marihuanu.
"Izvršen je uviđaj, pronađena materija je oduzeta, a dva lica su uhapšena zbog ispitivanja na okolnosti pronalaska droge i utvrđivanja odgovornosti", saopštila je Marija Markanović, portparol Policijske uprave Banjaluka.