Hronika

Radnica pala sa zgrade UKC RS u Banjaluci

Radnica pala sa zgrade UKC RS u Banjaluci
Foto: Arhiva | Radnica pala sa zgrade UKC RS u Banjaluci

BANJALUKA – Žena koja je zaposlena kao pomoćno osoblje Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske, povrrijeđena je danas nakon pada sa petog sprata te zdravstvene ustanove.

Kako je "Nezavisnim novinama" rečeno iz Policijske uprave Banjaluka, jutros oko 10 časova radnik obezbjeđenja prijavio je da je nepoznata žena pala sa zgrade UKC RS.

Uviđaj pod nadzorom tužioca

"U toku je uviđaj i policijski službenici pod nadzorom dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva  Banjaluka preduzimaju neophodne mjere i radnje u cilju utvrđivanja svih činjenica i okolnosti navedenog događaja" saopšteno je iz policije.

Najčitanije