Hronika

Radnik pao sa zgrade u Banjaluci, Hitna i policija na terenu

Radnik pao sa zgrade u Banjaluci, Hitna i policija na terenu
Foto: Ratko Bogosavac / Arhiva | Radnik pao sa zgrade u Banjaluci, Hitna i policija na terenu

BANJALUKA - Građevinski radnik, čiji identitet nije još poznat, pao je sa zgrade gradilišta u Banjaluci.

Saznaje to "Glas Srpske", navodeći da se nezgoda desila prije pola sata u naselju Tunjice.

Na terenu su policija i ljekari Hitne pomoći.

Najčitanije