Hronika

Radnik pao sa zgrade u izgradnji u Banjaluci

Radnik pao sa zgrade u izgradnji u Banjaluci
Foto: Grad Banjaluka/Arhiva | Radnik pao sa zgrade u izgradnji u Banjaluka
Nezavisne novine

BANJALUKA - Građevinski radnik pao je sa drugog sprata zgrade u izgradnji na Zapadnom tranzitu u blizini marketa “AS” javljaju mediji.

Nesreća se desila jutros, a radnik je vozilom Službe hitne pomoći odvezen u bolnicu. Prema nezvaničnim informacijama Glasa Srpske zadobio je teške povrede.

"Jutros oko 8.40 Policijskoj upravi Banjaluka prijavljeno je da je jedno lice u Banjaluci u ulici Omladinska, palo sa objekta u izgradnji, usijed čega je zadobilo tjelesne povrede i ljekarska pomoć mu je ukazana na UKC RS", navedeno je u saopštenju Policijske uprave Banjaluka.

Obavijesten je dežurni tužilac OJT Banjaluka i Republički inspektor zaštite na radu.

U toku je vršenje uviđaja na licu mjesta.

Najčitanije