GRADIŠKA - Pripadnici Policijske uprave Gradiška podnijeli su izvještaj Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka protiv Banjalučanina čiji su inicijali I.T. (44) osumnjičenog za tešku krađu kojom je pričinio materijalnu štetu od 10.000 KM.
On je osumnjičen da je 28. aprila u mjestu Gornji Podgradci, opština Gradiška, ukrao dva planetara sa poluosovinama sa prednjih točkova sa traktora, saopšteno je iz Policijske uprave Gradiška.
Izvještaj protiv I.T. podnesen je juče.