Hronika

Razbojnici od radnika marketa ukrali 4.300 KM

Razbojnici od radnika marketa ukrali 4.300 KM
Razbojnici od radnika marketa ukrali 4.300 KM
Srna

BANJALUKA - Policija traga za dvojicom razbojnika koji su uz prijetnju pištoljem opljačkali radnika jednog marketa u Banjaluci od koga su ukrali 4.300 KM, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.

Razbojništvo je počinjeno u petak, 5. juna, oko 21.35 časova u Ulici Dragiše Vasića kada su dva maskirana nepoznata izvršioca opljačkala radnika marketa.

O svemu je upoznato banjalučko Okružno tužilaštvo, a policija radi na pronalasku počinioca i rasvjetljavanju krivičnog djela razbojništva.

Najčitanije