Hronika

Razbojnici oteli auto, ranili vozača i ukrali novac

Razbojnici oteli auto, ranili vozača i ukrali novac
Razbojnici oteli auto, ranili vozača i ukrali novac
N.N.

TRAVNIK - Na putu Bugojno-Kupres nepoznata lica otela su večeras automobil "kedi" u kome se nalazila veća količina novca i iz vatrenog oružja ranila vozača čiji su inicijali S.B. (46) iz Posušja, saznaje Srna u policiji.

Povrijeđenom, koji ima četiri prostrelne rane, ljekarska pomoć ukazana je u bolnici u Bugojnu.

Vozač je uspio da prijavi slučaj policiji.

Razbojništvo se dogodilo u 20.35 časova, a istraga je u toku.

Kako Srna nezvanično saznaje, automobil je vlasništvo jedne kladionice, a vozač je Slavko Bašić.

"Pacijent je zadobio teže prostrelne rane, ali je u stabilnom stanju. Nakon ukazane hitne pomoći, prebačen je na Kliniku za hirurgiju u Travnik", rekao je za Sarajevo-x.com dežurni doktor u Hitnoj pomoći u Bugojnu Mahir Moro.

Međutim, kako je kasnije javio doktor Moro, zdravstveno stanje pacijenta se pogoršalo, te je hitno primljen u operacionu salu na klinci u Travniku.

Najčitanije