Hronika

Razbojnici uz prijetnju oružjem oteli 800 KM od radnika benzinske pumpe

Razbojnici uz prijetnju oružjem oteli 800 KM od radnika benzinske pumpe
Razbojnici uz prijetnju oružjem oteli 800 KM od radnika benzinske pumpe
Srna

BANjALUKA - Dvojica maskiranih razbojnika, uz prijetnju oružjem, otela su sinoć 800 KM od radnika benzinske pumpe "Drvar-Livno-Drvar" u Rekavicama kod Banjaluke, potvrđeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.

Razbojnici, koji su nosili fantomke na glavama, preteći automatskom puškom od radnika su iznudili novac, a potom su uzeli i njegov mobilni telefon.

Razbojništvo se dogodilo sinoć u 23.00 časa. Operativni rad je u toku.

Najčitanije