Hronika

Razbojnik "naoružan" lampom opljačkao pumpu

Razbojnik "naoružan" lampom opljačkao pumpu
Razbojnik "naoružan" lampom opljačkao pumpu
Nikola Morača

PALE- Maskirani razbojnik opljačkao je benzinsku pumpu "Bobar autosemberija" u Donjoj Ljubogošti kod Pala i ukrao 350 KM pazara.

Razbojništvo je policiji prijavljeno u subotu oko 23.30 časova, a prema posljednjim informacijama, policija i dalje traga za razbojnikom.

Tokom istrage utvrđeno je da je razbojnik prvo razbio vrata na pumpi koja su bila zaključana.

"U jednoj ruci je držao bateriju, a u drugoj nepoznati predmet. Nakon prijetnji radnicima, razbojnik je ukrao 350 KM i pobjegao", navode iz CJB Istočno Sarajevo.

O pljački benzinske pumpe obaviješten je i dežurni tužilac koji je naredio sprovođenje detaljne istrage u cilju otkrivanja identiteta razbojnika.

Najčitanije