Hronika

Raznio se bombom u dvorištu

Raznio se bombom u dvorištu
Raznio se bombom u dvorištu
Srna

BANjALUKA - Lice sa inicijalima N.Š. počinilo je samoubistvo aktiviranjem ručne bombe u dvorištu porodične kuće u okolini Gradiške, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.

Samoubistvo je izvršeno juče oko 11.00 časova. Uviđajem je utvrđeno da je riječ o samoubistvu, izvršenom  aktiviranjem ručne bombe.

Uviđajem, koji je obavila policija i ljekar Doma zdravlja iz Gradiške, utvrđeno je da nije riječ o nasilnoj smrti.

O događaju je obaviješteno i nadležno tužilaštvo, a nakon uviđaja tijelo  je predato porodici, ističe se u ovom saopštenju.       

Najčitanije