BILEĆA - Automobil marke golf oštećen je sinoć u centru Bileće od eksplozije ručne bombe.
Iz Centra javne bezbjednosti Trebinje je potvrđeno da je vlasnik vozila jutros prijavio policiji da su na automobilu oštećena dva stakla i dvije gume.
Policija je uviđajem utvrdila da je aktivirana ručna defanzivna bomba, čiji su dijelovi nađeni na parkingu u blizini oštećenog automobila.
Prema nezvaničnim saznanjima, oštećeno je vozilo Vladimira Uljarevića, koji stanuje u zgradi ispred koje je bio parkiran automobil.
Za ovog mladića njegovi sugrađani kažu da je primjeran i da nije poznat kao konfliktna ličnost.