ŠAMAC - U mjestu Pisari, u opštini Šamac, juče su namjerno zapaljena dva vozila, ali je vlasnik uspio da lokalizuje požar, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti Doboj.
Prema riječima portparola dobojskog CJB Ljerke Stanimirović, zapaljeni su putničko vozilo "pasat" i teretno vozilo "kedi", koji su u vlasništvu lica čiji su inicijali N.M.
"Oštećen je veći dio žpasataž, dok su na žkedijuž nastala manja oštećena. Uviđajem je da je do požara došlo namjernim paljem vozila", navela je Stanimirovićeva.
Iz dobojskog Centra napominju da je požar na vozilima prijavljen juče oko 3.20 časova.
Šamačka policija traga za licem koje je izvršili krivično djelo paljevine.