Hronika

Samoubistvo kod Gradiške: Muškarac se raznio bombom

Samoubistvo kod Gradiške: Muškarac se raznio bombom
Samoubistvo kod Gradiške: Muškarac se raznio bombom
Dragan Sladojević

GRADIŠKA - Pedesettrogodišnji K.G. iz mjesta Lipovača, kod Gradiške, ubio se jutros aktiviranjem ručne bombe, potvrdio je "Nezavisnim" izvor iz policije.

Nesrećni muškarac je, kako ističe naš sagovornik, samoubistvo izvršio u 7.30, u dvorišnoj zgradi.

Mještani Lipovače ispričali su "Nezavisnim" da je policija obavila uviđaj, a detalje, kako ističu, ne znaju.

"Stvarno ne znam šta ga je nagnalo da digne ruku na sebe", rekla nam je jedna mještanka Lipovače.

Najčitanije