Hronika

Samoubistvo u centru Gradiške

Samoubistvo u centru Gradiške
Samoubistvo u centru Gradiške
N.N.

GRADIŠKA - Ana Sandić (61) iz Gradiške ubila se jutros u centru ovog grada u ulici Mitropolita Nikolajeviča, pucajući sebi u glavu iz pištolja.

Nesretna žena je samoubistvo izvršila u haustoru između zgrada, a pucanj i kasnije prisustvo policije na mjestu događaja uznemirili su građane koji žive u ovom dijelu Gradiške.

U policiji su kratko potvrdili da je obavljen uviđaj, te da nema elemanata krivičnog djela i da se radi o samoubistvu.

Motiv nije poznat.

Najčitanije